MUZIČKE RADIONICE SRIJEDOM I SUBOTOM OMLADINSKOG KLUBA U NOVIM PROSTORIJAMA

25 mar 2016

Po planu i programu Omladinskog kluba i u skladu sa aktivnostima iz Akcionog plana za mlade 2015- 2016, predviđeno je aktiviranje muzičkih radionica od strane omladinskih amaterskih bendova.Omladinski bendovi i muzičari su imali prostor u Omladinskom klubu kod Doma zdravlja. Već par mjeseci grupa mladih volontera- muzičara radilo je na opremanju i oživljavanju tzv.Atomskog skloništa na Seljanovu.
Sada je to prostor opremljen sa instrumentima i uređajima, koji ima svu neophodnu opremu za jedan moderan muzički studio.Muzičke radionice se održavaju subotom od 16.30 -18.00 časova i srijedom od 20.00 -21.30.Postoji veliko interesovanje mladih da prisustvuje kako radionicima tako i edukativnim predavanjima o istorijatu rock muzike, nastanku i opstanku bendova na ovim prostorima.Ovim putem pozivamo sve mlade zainteresovane za obuku da se prijave u prostorijama Omladinskog kluba I i Omladinskog kluba II-Muzike radionice ili na br.telefona koordinatora Boža Cerovića 069 822 377.

 

Muzicka radionica1

post slika