Najava radionice „Agrotehnika u proljeće u voćarsko-maslinarskoj proizvodnji i povrtarstvu” u Opštini Tivat

18 feb 2022

U saradnji sa „Vrtnim centrom Kalia“ doo iz Podgorice, Sekretarijat za privredu Opštine Tivat organizuje radionicu pod nazivom „Agrotehnika u proljeće u voćarsko-maslinarskoj proizvodnji i povrtarstvu”, namijenjenu poljoprivrednim proizvođačima, cvjećarima, kao i svim drugim zainteresovanim pojedincima.

Teme radionice biće obrada, priprema i prihrana zemljišta kod višegodišnjih nasada, prihrana u voćnjaku – značaj folijarne prihrane, te prezentacija i preporuka inoviranih sredstva u poljoporivredi, poput primjene biostimulatora u voćarstvu i povrtarstvu.

Radionica će se održati u utorak, 22. februara 2022. godine, sa početkom u 11h u multimedijalnoj sali Opštine Tivat.