NAJAVA: SUTRA OMLADINSKE IGRE BEZ GRANICA

23 nov 2017

Treće  po redu Omladinske igre bez granica održaće se u petak, 24. novembra, od 11.00 časova na šetalištu Pine. Manifestaciju koja na najbolji način spaja mladost, zdrave stilove života, zabavu i rekreaciju organizuje Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja, povodom dana Opštine Tivat.

Prijavljeno je 8  ekipa, odnosno oko 90  učesnika, koji će se takmičiti u 8 disciplina: trka kroz gume, šutiranje trojki, trka u vrećama, pjesme, test ravnoteže, šutiranje penala,  vuča konopca i kariolice.

Prijavljene  ekipe su: Komunalno doo Tivat, Opština Tivat, Kik boks klub Tivat, KSI Tivat, Triatlonci Tivat , SMŠ Mladost, Omladinski klub Tivat, JK Delfin Tivat.

Za tri najuspješnije ekipe obezbjeđene su nagrade. U slučaju lošeg vremena, manifestacija će se preseliti u Sportsku dvoranu “Župa”.

post slika