INVESTICIJA OPŠTINE TIVAT – NOVA RADIJSKA OPREMA ZA RADIO TIVAT

24 nov 2017

Predsjednica opštine Tivat Snežana Matijević, danas (petak, 24. novembar) je simboličnim povlačenjem reglera na mikseti, obilježila realizaciju investicije vrijedne 10.000 eura, koja je podrazumijevala nabavku radijske opreme za potrebe lokalnog javnog emitera – Radio Tivta. U ime Radio Tivta, investiciju opštine i predsjednicino prisustvo pozdravio je direktor Dragan Popadić, koji je na ovom ulaganju zahvalio Opštini Tivat, ističući značaj nove opreme za brži i kvalitetniji rad.
Predsjednica opštine je pozdravila direktora i zaposlene: „Nadam se da će vam nova oprema pospješiti rad i da ćete nastaviti 35 godina dugu tradiciju profesionalnog i efikasnog novinarstva. Svi znamo na kojoj frekvenciji i na kojoj web adresi možemo pročitati najaktuelnije novosti iz Tivta.“ Predsjednica je iskoristila ovu priliku da još jednom čestita rođendan Radio Tivtu.
Investicija vrijedna 10.000 eura podrazumijevala je kupovinu nove miksete, nikrofona, monitora, računara i druge prateće opreme i realizovana je u toku 2017. godine. Zvaničnom aktiviranju nove radijske opreme prisustvovali su zaposleni u ovoj medijskoj kući, a ispred Savjeta Radio Tivta Kristina Škanata.