Najava tribine “Osuda ili pomilovanje zavisnika kroz prizmu medija”

16 mar 2022

JU Gradska biblioteka Tivat u saradnji sa Sekretarijatom za društvene djelatnosti u petak 18. 03. 2022. godine, sa početkom u 18 časova, u prostorijama biblioteke organizuje tribinu na temu  “Osuda  ili pomilovanje zavisnika kroz prizmu medija”.

Sa mladima će razgovarati Olivera Marković, specijalista medicinske psihologije – psihoterapeut. Razgovaraće se na temu zavisnosti, te kako se ona tretira u medijima i kakav je uticaj medija na mlade u tom kontekstu. Cilj je da se podstakne kritičko mišljenje o informacijama koje dolaze od medija, kroz razne posredne ili neposredne forme u vezi sa rizičnim ponašanjima. Zainteresovani će kroz učešće u ovoj tribini dobiti ideje kako da prepoznaju manipulativne informacije tokom donošenja odluka u rizičnim situacijama.

post slika