NASTAVLJENA AKCIJA “MI STVARAMO LIDERE”

18 apr 2018

U sklopu akcije “Mi stvaramo lidere”, u dvorištu JU SMŠ “Mladost” postavljen je bilbord sa uspješnim tivatskim srednjoškolcima – mladima koji su u određenim oblastima ostvarili izuzetne rezultate. Javnosti su na ovaj način predstavljeni: Nina Mitrović - državna prvakinja u matematici i informatici, Marko Mršić - kapiten kadetske vaterpolo reprezentacije i Luka Perišić - Balkanski prvak u kik boksu.

Akciju sprovodi, drugu godinu za redom, Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat u saradnji sa SMŠ ,,Mladost”, sa ciljem promovisanja uspješnih mladih ljudi iz Tivta. Tako je protekle godine posebna pažnja usmjerena na učenike škole “Mladost” - dobitnike priznanja “Luča”. Namjera je između ostalog istaći i promovisati dostignuća mladih u različitim oblastima: obrazovanju, sportu, kulturi…

Ova aktivnost Sekretarijata dio je Opštinske strategije za mlade 2017-2020, i biće sprovođena i u budućnosti.

post slika