Novogodišnja čestitka predsjednika Opštine Tivat

29 dec 2023

Dragi sugrađani,

Želim vam srećnu i uspješnu 2024. godinu!

Kalendarski zatvaramo jednu cjelinu i za sobom ostavljamo sve dobro, ali i sve ono što je bilo izvor briga i problema u 2023. godini. Optimizam povodom jednog novog početka, dugujemo sebi i našim bližnjima, kako bismo sa više energije i odlučnosti otpočeli Novu godinu i u njoj ostvarili sve što želimo.

Iskreno se nadam da nam slijedi godina preko potrebne političke stabilnosti na svim nivoima, da je pred nama godina važnih i dobrih odluka koje će biti na dobrobit grada i svih građana. Budimo vrijedni, predani, pragmatični, … budimo dobronamjerni, puni poštovanja jedni za druge. Neka nam opšti interesi budu uvijek bar malo ispred onih ličnih. To je način da učinimo dobro za sebe i za druge.

Predsjednik Opštine Tivat

Željko Komnenović

post slika