OBAVJEŠTENJE – ĆIRILIČNA VERZIJA SAJTA U UPOTREBI

12 aug 2013

Obavještavamo posjetioce zvanične internet prezentacije Opštine Tivat da je danas puštena u upotrebu i ćirilična verzija sajta. Ćiriličnu verziju sajta posjetioci mogu pretraživati klikom na sličicu crnogorske zastave ispod koje je ispisano ćirilično „ЦГ“ u gornjem desnom uglu stranice.
S obzirom da je upotreba latiničnog i ćiriličnog pisma crnogorskog jezika Ustavom Crne Gore ravnopravna, odlučili smo da izradimo paralelno i ćiriličnu verziju sajta, te tako omogućimo građanima Tivta i svim posjetiocima internet prezentacije Opštine Tivat da pretražuju sadržaje i prate dešavanja koristeći oba pisma crnogorskog jezika prema ličnoj preferenciji.
Očekujemo da će uskoro biti u upotrebi i verzija sajta na engleskom jeziku, koja je trenutno u fazi izrade, o čemu će javnost biti blagovremeno obavještena.