Obezbijeđen školski prevoz za đake iz Radovića

04 okt 2022

Od juče na relaciji Radovići-Dobrota-Radovići saobraća novi đački prevoz za 24 učenika iz tog dijela tivatske opštine koji pohađaju Srednju pomorsku školu i Gimnaziju u Kotoru. Realizaciju ove školske linije obezbijedila je Opština Tivat sufinansiranjem troškova prevoza, a po molbi mještana MZ Krtoli, za čiju djecu zbog preskupe mjesečne đačke karte prethodno nije bilo organizovanog prevoza.

Opština Tivat sufinansiraće troškove prevoza koji prelaze ukupan iznos sredstava prikupljenih kupovinom đačkih karata, po cijeni od 45 eura mjesečno. Prevoz đaka na ovoj relaciji obavlja prevoznik Globus Travel Tours Tivat, koji je u postupku javnih nabavki za sufinansiranje prevoza odabran kao najpovoljniji. Za ovu namjenu iz budžeta Opštine biće izdvojeno 4.280 eura.

post slika