Od 1. jula na snazi zabrana izvođenja građevinskih radova

17 jun 2022

Zabrana izvođenja građevinskih radova na području opštine Tivat tokom ljetnje turističke sezone, trajaće od 1. jula do 15. septembra 2022. godine, na osnovu istoimene skupštinske odluke. U ovom periodu zabranjeno je započinjanje i izvođenje građevinskih radova, koji obuhvataju gradnju i rekonstrukciju objekata i raskopavanje javnih površina.

Službenici Sekretarijata za inspekcijski i komunalni nadzor Opštine Tivat u narednom periodu će obilaziti investitore na otvorenim gradilištima u cilju blagovremenog upoznavanja sa odredbama pomenute odluke. Investitor je dužan da gradilište zatvori na način kojim će se obezbjediti nesmetani saobraćaj, bezbjednost lica, susjednih objekata i okoline i postavi neprozirne zaštitne ograde oko gradilišta.

post slika