Održan kolegijum predsjednika Skupštine opštine zakazana 36. sjednica SO Tivat

29 jul 2020

Predsjednik Skupštine opštine Tivat, Ivan Novosel održao je danas kolegijum sa predsjednicima klubova odbornika radi dogovora o zakazivanju XXXVI po redu sjednice Skupštine opštine Tivat. Uz saglasnost prisutnih, dogovoreno je da se XXXVI sjednica održi u ponedjeljak 10.08.2020.godine sa početkom u 10 časova.

Razlog zbog  kojeg  se saziva XXXVI sjednica Skupštine  je potreba donošenja  Odluke  koja se odnosi na drugi set mjera podrške privredi i građanima u opštini Tivat. Uz ovu odluku, na dnevnom redu će se naći Izvještaj o radu DOO „Vodacom“ Tivat. Predsjednik Skupštine je takođe napomenuo da se za ovu sjednicu planiraju: Odluka o lokalnim administrativnim taksama i Odluka o učešću opštine Tivat u izgradnji objekata kolektivnog stanovanja za potrebe penzionera sa teritorije opštine Tivat. Za pomenute odluke, čeka se na saglasnosti resornog ministarstva i Vlade. Na XXXVI sjednici Skupštine bi se trebala naći i Odluka o davanju saglasnosti za zaključenje Ugovora o snabdijevanju prerađenim otpadnim vodama sa Luštica Development AD Tivat, ukoliko ugovorne strane usaglase odredbe Ugovora.

Ova sjednica Skupštine biće održana u multimedijalnoj sali Opštine Tivat, uz obaveznu upotrebu zaštitnih maski, poštovanje socijalne distance, i svih važećih preporuka NKT-a.

 

SLUŽBA SKUPŠTINE OPŠTINE TIVAT

post slika