Održan seminar na temu organizacije sportskih događaja

05 nov 2021

U Multimedijalnoj sali Opštine Tivat juče je održan seminar za sportske trenere i menadžere, profesore fizičkog vaspitanja, organizatore sportskih kampova i događaja pod nazivom “Unapređenje organizacije sportskih događaja kao oblik razvoja sportskog turizma”.

Obuku je održao Igor Majer, izvršni direktor kompanije Multisport Academy Mayer, a prisustvovalo je oko dvadeset sportskih trenera, predstavnika sportskih organizacija, profesora fizičkog vaspitanja, organizatora događaja i ljubitelja sporta. Igor Majer, organizator mega sportskih događaja u Crnoj Gori, kao što su Ocean lava Montenegro, X Waters Montenegro, Luštica Aquaton i Black lake Xtreem triathlon, naglasio je važnost da se organizacija događa uklopi u lokalni ambijent i istakne ljepota zemlje. Takođe, istakao je značaj prezentacije planiranih manifestacija sponzorima i drugim važnim organizacijama, fokusirajući se na razvoj sportsko-rekreativnog turištičkog potencijala lokalne zajednice.

Prisutne na seminaru ispred Opštine Tivat pozdravila je menadžerka Patricia Pobrić.

post slika

Galerija