Održana godišnja Skupština tivatskog OBNOR-a

30 dec 2021

Tivatska boračka organizacija OBNOR održala je godišnju Skupštinu članova u multimedijalnoj sali Opštine, na kojoj su sumirani rezultati rada te organizacije u protekloj godini. Nakon uvodnog izlaganja predsjednika OBNOR-a, odata je pošta preminulim članovima i borcima.

Skupštinom je predsjedavao Mato Brguljan, predsjednik tivatskog OBNOR-a, koji je sa potpredsjednikom Jovanom Đurovićem i sekretarom Gojkom Ivanovićem, podnio detaljan finansijski izvještaj za proteklu godinu, koji je jednoglasno usvojen. Gojko Ivanović, sekretar organizacije, na lični zahtjev zbog godina starosti, razriješen je dužnosti, a umjesto njega je jednoglasno izabran Boško Vučić. Predstavljen je i plan rada organizacije za sljedeću godinu.

Tokom zasijedanja, prisutne na Skupštini pozdravio je i predsjednik opštine Tivat Željko Komnenović, koji je iskazao riječi poštovanja za sveukupan rad i zalaganje te organizacije.

post slika