Održana radionica za izradu CV-a za žene i mlade

19 nov 2021

Sekretarijat za društvene djelatnosti juče je organizovao radionicu za izradu CV-a za žene i mlade. Radionicu je vodila menadžerka opštine Tivat Patricia Pobrić, a prisustvovale su žene, srednjoškolci i jedno OSI lice. Cilj radionice bio je informisanje o pravilnoj izradi CV-a, kako se najbolje predstaviti poslodavcu prilikom apliciranja na konkurse za posao i kako se izdvojiti od konkurencije, sa fokusom na elemente koje CV treba da sadrži, a učesnici su tokom radionice imali priliku i da izrade svoj CV.  Ovo je još jedna u nizu aktivnosti koje Opština Tivat realizuje u cilju edukacije i unapređenja zapošljivosti građana, a dio je mjera u sklopu Lokalnog akcionog plana za mlade, Lokalnog akcionog plana za rodnu ravnopravnost, kao i Strategije za zapošljavanje Opštine Tivat.

post slika

Galerija