Tradicionalni susret predstavnika Bokeljske mornarice i Opštine Tivat

19 nov 2021

Predstavnike Bokeljske mornarice Kotor - podružnice Tivat, Marjana Ribicu i Pavla Čelanovića ugostili su danas predsjednik Skupštine opštine Tivat dr Andrija Petković i potpredsjednici opštine Vladimir Arsić i Goran Božović, tradicionalno u susret proslavi Dana opštine.

“Velika mi je čast i zadovoljstvo što sam danas bio u prilici da u susret 21. novembru pozdravim delegaciju Bokeljske mornarice. Ona je simbol ovoga grada, kao i čitave Boke. Dužnost svih nas je da se postaramo da funkcioniše i radi u skladu sa svojom tradicijom. Još jednom koristim priliku da im se zahvalim što nam pružaju nesebičnu pomoć u proslavi Dana opštine.”- istakao je predsjednik SO dr Andrija Petković.

Bokeljska mornarica sastavni je dio svečane proslave 21. novembra. Tradicionalna ceremonija predaje zastave grada odredu Bokeljske mornarice, ispred zgrade Opštine, biće održana u nedjelju, 21. novembra u 9.40h, a nakon toga, u 10h i Kolo Bokeljske mornarice na rivi Pine.