ODRŽANA SJEDNICA SAVJETA ZA KULTURU

13 nov 2019

U prostorijama Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti Opštine Tivat, danas,13. novembra, održana je sjednica Savjeta za kulturu Opštine Tivat.

Glavna tema sjednice bili su prijedlozi članova Savjeta u vezi Programa manifestacija sa raspodjelom sredstava za 2020. godinu. Mišljenje Savjeta je da se određene manifestacije koje su naglašeno turističko promotivnog karaktera posebno izdvoje i kao takvima pruži budžetska podrška.

Takođe, Savjet je jednoglasno predložio da u program manifestacija za narednu godinu svoje mjesto nađu i manifestacije KZU “Napredak” Gornja Lastva („JAZZ u noći punog mjeseca” , Koncert “Muzika u svitanje” , “Pozdrav ljetu ”), predlažući organizatoru da sve tri manifestacije objedini u jedinstvenu cjelinu.

Članovi Savjeta upoznati su sa postavljanjem spomen – ploča u organizaciji Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti, a koje će se realizovati narednih dana.

post slika