Okrugli sto na temu strateški plan razvoja Opštine Tivat 2012-2016

25 jun 2012

Danas je u Tivtu održan okrugli sto opštinske konsultativne grupe sa predstavnicima javnih preduzeća i ustanova čiji je osnivač Opština i javnim preduzećima „ Morsko dobro “ i „Aerodromi “Tivat na temu Strateški plan razvoja opštine Tivat 2012-2016.

Ovo je prvi u nizu okruglih stolova koji će narednih dana biti održani na ovu temu .Učešće u diskusiji uzeli su gotovo svi prisutni predstavnici javnih preduzeća i ustanova i predstavnici JP Morsko dobro i Aerodromi. Od svih prisutnih Strateški plan razvoja ocijenjen je kao veoma kvalitetan dokument koji definiše dugoročne pravce razvoja naše opštine.

Prisutni predstavnici JP i ustanove dali su svoje konkretne predloge i sugestije koje će Opštinska konsultativna grupa ugraditi u Strateški plan razvoja i time dati svoj puni doprinos kvalitetu ovog važnog dokumenta.

post slika