Opština pružila pomoć porodici čiji je stambeni objekat oštećen u požaru

18 jan 2021

Opština Tivat pružila je novčanu pomoć porodici čija je baraka djelimično stradala u požaru koji je sinoć /nedjelja, 17.januar/ izbio, u neformalnom naselju “7. jul”. Potpredsjednik opštne Tivat Goran Božović i sekretarka za društvene djelatnosti Borka Mršulja, razgovarali su sa članovima ugrožene porodice kako bi im se pomoglo u narednom periodu, posebno imajući u vidu da je u pitanju petočlana porodica sa malom djecom.

Porodici je odobrena jednokratna socijalna pomoć, ali i dodatna novčana sredstva u granicama u kojima lokalna uprava finansijski može pomoći. Takođe, Opšina Tivat će u komunikaciji sa Opštinskom organizacijom Crvenog Krsta Tivat, obezbjediti i paket pomoći porodici koja je trenutno bez krova nad glavom.

post slika