Opština Tivat predstavila aktivnosti na Sajmu projekata u sklopu Mjeseca Evrope

30 maj 2022

Opština Tivat se proteklog vikenda (28.05.) predstavila na Sajmu projekata koji je organizovala Privredna komora Crne Gore, u saradnji sa Ministarstvom evropskih poslova. Manifestacija je organizovana u dvorištu Dvorca Petrovića u Podgorici i upriličena je kao dio proslave Mjeseca Evrope, a bila je prilika da se posjetioci upoznaju sa projektima koje implementiraju institucije, opštine, kompanije, univerziteti i nevladin sektor, te za razgovore sa potencijalnim partnerima o pozivima koji se očekuju u narednom periodu.

Sajam su otvorile potpredsjednica Vlade i ministarka evropskih poslova Jovana Marović, ambasadorka Evropske unije (EU) u Crnoj Gori Oana Kristina Popa i predsjednica Privredne komore Crne Gore Nina Drakić. Višegodišnji angažman Opštine Tivat u oblastima energetske efikasnosti, razvoja turizma, zaštite životne sredine, upravljanja otpadom, kao i niz drugih aktivnosti finansiranih I evropskih fondova, predstavila je savjetnica za projekte Ivona Petrović.

post slika

Galerija