OPŠTINA TIVAT I PREDSJEDNIK OPŠTINE DOBITNICI PLAKETE KUGLAŠKOG SAVEZA CRNE GORE

10 feb 2014

U Podgorici, 08.02.2014. godine, povodom obilježavanja 50 godina Kuglaškog saveza Crne Gore, Opštini Tivat i predsjedniku opštine Miodragu Kankarašu uručene su plakete za izuzetan doprinos na razvoju i unaprijeđenju kuglaškog sporta u Crnoj Gori.

U ime nagrađenih predstavnik opštine Goran Božović se zahvalio na dodijeljenim priznanjima, čestitavši Kuglaškom savezu značajan jubilej. Uz konstataciju da kuglaški sport postaje sve popularniji među svim generacijama, pa i među pripadnicama ljepšeg pola, izrazio je nadu da će popularizacija doprinijeti povećanju standarda kvaliteta ovog sporta na državnom i reprezentativnom nivou. Potvrđeno je da će Opština Tivat nastaviti da bude podrška na putu razvoja kuglaškog sporta, uz nadu da će i druge lokalne samouprave slijediti naš primjer.

post slika