OPŠTINA TIVAT U KAMPANJI ZA ELIMINACIJU SVIH OBLIKA DISKRIMINACIJE

11 jul 2012

Odjeljenje za rodnu ravnopravnost Ministarstva pravde i ljudskih prava CG, u ponedjeljak je u Podgorici promovisao Kampanju za upoznavanje javnosti sa Konvencijom UN o eliminaciji svih oblika diskriminacije žena (CEDAW), Opcionog protokola i Zaključnih stavova Komiteta za eliminaciju diskriminacije žena Ujedinjenih nacija.
Tim povodom najavljen je početak kampanje, uz podjelu odgovarajućeg promotivnog materijala i promociju video spotova.Predstavnik Opštine Tivat, Darka Ognjanović je prisustvovala promociji kampanje i sam tim pokazan je interes Opštine Tivat da se priključi kampanji.
Ovih dana na Radio Tivtu biće emitovani džinglovi koji su osmišljeni upravo za ovu kampanju a promotivni materijal biće podijeljen članovima Savjeta za rodnu ravnopravnost, odbornicima Skupštine Tivat, kao i zainteresovanim građanima.