Opštinska kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti organizuje polufinale kviza „ZNAM ŠTA HOĆU , DROGU NEĆU“

28 mar 2013

U petak u 9.30  u Sali Skupštine održat će se polufinale kviza u organizaciji Opštinske kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti.Selekciju je prošlo 16 ekipa iz OŠ Drago Milović, OŠ Branko Brinić i SMŠ Mladost. Ekipe su satavljene od po tri člana koja predstavljaju odjeljenje iz ove tri tivatske škole, a četvoročlani žiri u sasatavu: dr Vjera Usanović, Savjetovalište za mlade, Dom zdravlja Tivat, mr.Darka Ognjanović, koordinatorka Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti, Đorđe Trajčevski iz NVO Creativni centar Pravi put Tivat i Radovan Novaković, menadžer AIKIDO Kluba Tivat vodiće računa o regularnosti izbora ekipa koje će ići u Veliko finale koje će se organizovati 5 aprila 2013. (petak)

post slika