OTVARANJE PRVOG REKONSTRUISANOG IGRALIŠTA U BOKEŠKOJ ULICI NA SELJANOVU

23 jul 2018

U organizaciji Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat i Ministarstva rada i socijalnog staranja, pokrenuta je akcija “Igrališta djeci” koja se odnosi na rekonstrukciju i uređenje dječijih igrališta. U ovu svrhu, u saradnji sa JU Centar “Ljubović”, obezbijeđen je mobilijar, a materijal za radove i mehanizaciju obezbjedila su lokalna preduzeća.

Obavještavamo građane Tivta da je svečano otvaranje prvog u nizu dječjih igrališta zakazano za srijedu, 25. jula 2018. godine sa početkom u 10 časova, na igralištu u Bokeškoj ulici na Seljanovu. Ovom događaju prisustvovaće ovlašćeno lice potpredsjednika za vršenje funkcije predsjednika Opštine doc. dr Siniša Kusovac, predsjednik Skupštine opštine Tivat Ivan Novosel, generalni direktor Direktorata za socijalno staranje i dječju zaštitu u Ministartsvu rada i socijalnog staranja Goran Kuševija, načelnik Direkcije za sportsku infrastrukturu u Ministarstvu sporta Vladimir Vojvodić, direktori javnih preduzeća i ustanova, odbornici lokalnog parlamenta, predstavnici organa lokalne uprave. Pozivamo djecu, građane Tivta, kao i predstavnike medija da, svojim prisustvom, uveličaju ovaj događaj, namjenjen našim najmlađim sugrađanima.

post slika