Otvoren javni konkurs za podršku ženskom preduzetništvu

17 sep 2024

Sekretarijat za privredu Opštine Tivat raspisao je Javni konkurs za raspodjelu sredstava iz budžeta Opštine Tivat opredijeljenih za podršku ženskom preduzetništvu.

Mogućnost da dostave svoj biznis plan i učestvuju na konkursu za dobijanje nepovratnih finansijskih sredstava imaju žene preduzetnice, kao i privredna društva u kojima su žene nosioci biznisa - osnivač/jedan od osnivača i izvršni direktor preduzeća, a koja u CRPS-u imaju registrovano sjedište na teritoriji opštine Tivat.

Linija podrške iznosi 50.000€, a maksimalni iznos dodijeljenih sredstava za biznis plan ne može iznositi više od 30% od ukupnog iznosa predviđenog budžetom.

Konkurs je otvoren do 5. oktobra 2024. godine, a tekst javnog konkursa, lista djelatnosti, prijava na konkurs, model za prijavu biznis ideje i Odluka o kriterijumima, načinu i postupku raspodjele sredstava za podršku ženskom preduzetništvu, mogu se preuzeti u nastavku:

Javni konkurs - PDF

Lista djelatnosti - PDF

Prijava na konkurs - Word

Model za prijavu biznis ideje - Word

Odluka o kriterijumima, načinu i postupku raspodjele sredstava za podršku ženskom preduzetništvu - PDF post slika