Petković: Opština mora ulagati u sport i mlade

24 maj 2023

Proteklog vikenda u Tivtu je održan finalni turnir WABA lige za košarkašice uzrasta do 15 godina. Domaćin turnira bila je tivatska ekipa ŽKK Sea Stars koja je osvojila drugo mjesto. Zlatne medalje šampionkama iz Cinkarne Celje uručio je dr Andrija Petković, potpredsjednik Opštine Tivat koji je i zatvorio turnir:

“Veliko mi je zadovoljstvo da vas pozdravim u ime Opštine Tivat. Posebno mi je drago da se turnir završava na naš praznik, Dan nezavisnosti Crne Gore. Drago mi je da se Sea Stars pokazao kao odličan domaćin. Hvala vam što ste bili dio ovog spektakla. Tivat je grad koji je pokazao da je grad otvorenog srca, posebno za mlade sportiste. Mi moramo ulagati u sport, mi moramo ulagati u mlade” – poručio je Petković na zatvaranju.