POČELE PRIPREME ZA MANIFESTACIJU “CRNA GORA U RITMU EVROPE”

04 mar 2019

Desetočlana ekipa djece odabrana na audiciji za učešće na manifestaciji “Crna Gora u ritmu Evrope”, juče je počela sa pripremama za finale ovog takmičenja koje će se održati u maju u Tivtu.

Pripreme će se održavati svake nedjelje u maloj sali za fizičko osnovne škole “Drago Milović” u Tivtu. Predstavnice Tivta će na velikom finalu braniti boje svog grada i države, pa će njihov nastup biti praćen pjesmom iz Crne Gore - NO NAME “Zauvijek moja”. Plesnim koracima podučava ih koreografkinja Tamara Pejović.

“Crna Gora u ritmu Evrope” je muzički događaj  podržan od strane ambasadora zemalja Evrope i Evropske Unije. Takmičenje je osmišljeno u skladu sa Evropskom poveljom o učešću mladih u životu na opštinskom i regionalnom nivou i drugim evropskim dokumentima koji tretiraju problematiku mladih.

Sekretarijat za kulturu i društvene djelatnosti koordinira aktivnosti povodom održavanja ove manifestacije i pruža podršku organizatorima kako bi ovaj događaj  bio organizovan na najbolji način.

post slika