AMBASADORKA SJEDINJENIH AMERIČKIH DRŽAVA U POSJETI TIVTU

22 mar 2017

Ambasadorka Sjedinjenih Američkih Država u Crnoj Gori, Maragret En Ujehara, boravila je juče (utorak, 21. mart) u protokolarnoj posjeti Opštini Tivat, prilikom koje se susrela sa predsjednicom opštine dr Snežanom Matijević.

Predsjednica opštine Matijević, ambasadorki i njenim saradnicima predstavila je aktuelnu situaciju u Tivtu, iskazavši želju inteziviranja saradnje posebno sa Američkom privrednom komorom, ali i otvorenost ka novim investicijama. Ambasadorka SAD-a u Crnoj Gori, zahvalila se predsjednici opštine na toploj dobrodošlici. “Promjene u Tivtu su toliko vidljive i nastale su u tako kratkom periodu i to je izuzetna okolnost”, dodala je ambasadorka Ujehara, istivremeno se interesujući za viziju koju lokalna uprava ima kada je u pitanju dalji razvoj opštine.

Dvije delegacije iskoristile su ovaj susret kako bi razgovarali o mnogim aktuelnim temama, a susret je okončan razmjenom prigodnih poklona.

post slika