Posjeta Ambasadorke Ukrajne Opštini Tivat

21 apr 2011

Njena ekselencija, Ambasdorka Ukrajne u Crnoj Gori, g-dja Oksana Sljusarenko boravila je u zvaničnoj posjeti Opštini Tivat. U prijateljskom razgovoru Predsjednik Opštine Miodrag Kankaraš upoznao je Ambasadorku sa istorijom Tivta kao i najznačajnijim projektima koji se realizuju u našoj Opštini. Ambasadorka Sljusarenko izrazila je svoje zadovoljstvo dosadašnjim razvojem Opštine Tivat, koji je, po njenim riječima, prepoznat širom Ukrajne, te izrazila zainteresovanost privrednika, naročito iz Kijevske regije, da u narednom periodu posjete Opštinu Tivat i uspostave prijateljske odnose. Tema razgovora bili su i drugi vidovi saradnje, naročito u domenu kulture i sporta , gdje je Ambasadorka posebno izrazila želju da plesne i pozorišne grupe iz Ukrajne upotpune ljetnju turističku ponudu naše Opštine, što je Predsjednik sa zadovoljstvom i prihvatio.

post slika