Posjeta Ubu i Sremskim Karlovcima

14 sep 2015

Na poziv predsjednika opština Ub i Sremski Karlovci, delegacija opštine Tivat koju je predvodio Ivan Novosel, predsjednik opštine Tivat, boravila je u zvaničnoj posjeti tivatskim gradovima pobratimima. Za vrijeme četvorodnevenog boravka, delegacija je imala susrete sa pomenutim predsjednicima opština i njihovim saradnicima tokom kojih su razmjenjeni modaliteti za unapređenje saradnje naših gradova, prevashodno u domenu sporta, kulture, obrazovanja, kao i zajedničkih apliciranja za projekte finansirane od strane Evropske Unije. Tokom svog boravka delegacija je posjetila I budući „kop Radljevo“, trasu autoputa kao i sportske centre u Ubu, dok je u Sremskim Karlovcima prisustvovala otvaranju „Grožđebala“, tradicionalne manifestacije koja se održava svake godine u septembru još od 1930-te godine, a posvećena je berbi grožđa i vinu.

SLUŽBA PREDSJEDNIKA