POTPISAN SPORAZUM O POKROVITELJSTVU

09 mar 2016

U kabinetu Predsjednika Opštine, izmedju Opštine Tivat i Stonoteniskog saveza Crne Gore, potpisano je Pismo podrške za organizaciju Balkanskog stonoteniskog šampionata za mlade koje će se održati od 11.05.-15.05.2016.godine u sportskoj dvorani „Župa“ u Tivtu.Takodje, ovom prilikom potpisan je Sporazum o pokroviteljstvu izmedju Balkanske stonoteniske unije (Generalni Sekretar Trpkovski Milorad),Stonoteniskog saveza Crne Gore (Predsjednik, Ratko Dedić) i Opštine Tivat-Predsjednik,Ivan Novosel u cilju uspješne organizacije ovog sportskog dogadjaja.

Uz riječi zahvalnosti na srdačnom prijemu, Sekretar BTTU-a, Trpkovski je izrazio zadovoljstvo što će se šampionat održati u Tivtu i istakao da su nakon obilaska sportske dvorane  veoma zadovoljni prostorno-tehničkim uslovima za takmičenje kao i uslovima za smještaj učesnika i ukupnom logistikom na lokalnom nivou. Ovom prilikom Predsjednik Opštine je, uz pozdrav i dobrodošlicu, predstavnicima organizatora šampionata, istakao spremnost Opštine Tivat da bude domaćin Balkanskog stonoteniskog šampionata za mlade, naglašavajući tradiciju Tivta kao dobrog domaćina i očekivanja da će ovo sportsko dešavanje biti uspješno, kako u ostvarivanju takmičarskih rezultata, tako i u smislu dobre promocije Tivta. Predstavnici organizatora i Opština Tivat dogovorili su se oko daljih aktivnosti i dinamike u cilju realizacije ovog takmičenja.

IMG 0496

post slika