POTPISAN UGOVOR ZA REALIZACIJU PROGRAMA “CRNA GORA U RITMU EVROPE”

08 okt 2018

Danas, 8. oktobra 2018. godine, u kabinetu Predsjednika opštine Tivat, potpisan je Ugovor o donaciji između Opštine Tivat i “Europian Capital Advisors Management” d.o.o. iz Podgorice u cilju realizacije programa “Crna Gora u ritmu Evrope” za 2019. godinu.

Manifestacija “Crna Gora u ritmu Evrope” predstavlja najveće dječje muzičko takmičenje u Crnoj Gori, a održava se u još 10 zemalja Evrope. Naredne godine pozdravni slogan manifestacije biće “Welcome Europe” i finalno takmičenje navedene manifestacije održaće se u Tivtu, u drugom kvartalu 2019. godine.

Ugovor o donaciji potpisan je od strane predsjednika opštine prof. dr Siniše Kusovca, a ispred programa “Crna Gora u ritmu Evrope” od strane direktora Davida Makevića.

 

IMAGE 2

 

 

post slika