Predsjednik Opštine dr Siniša Kusovac čestitao je Uskrs pripadnicima katoličke vjeroispovijesti.

10 apr 2020

Svim sugrađankama i sugrađanima rimokatoličke vjeroispovijesti i svima koji slave prema gregorijanskom kalendaru u lično i u ime Opštine Tivat čestitam veliki hrišćanski praznik sa željom da predstojeći blagdani donesu mir i zadovoljstvo.

U teškoj situaciji globalne pandemije kakva je zadesila cijeli svijet, Uskrs je pravi trenutak da se prisjetimo koliko je važno da smo  tu jedni za druge i da pomognemo jednima drugima, da pokažemo solidarnost i humanost. To su istinske vrijednosti civilizacije koje danas još I više moramo imati na umu kako bismo iz suočavanja sa pandemijom izašli još svjesniji da samo kao zajednica nismo nemoćni, i još spremniji da gradimo i razvijamo Tivat nakon krize.

U lično, i u ime Opštine Tivat želim da praznik provedete okruženi najmilijima ostajući u svome dome.

Predsjednik Opštine Tivat

Dr Siniša Kusovac

post slika