Predsjednik opštine na okupljanju Britanskog poslovnog kluba

13 maj 2022

Predsjednik opštine Tivat Željko Komnenović prisustvovao je prvom okupljanju Britanskog poslovnog kluba u hotelu Regent, na poziv ambasadorke Velike Britanije u Crnoj Gori Karen Medoks.

“Imali smo zadovoljstvo poželjeti dobrodošlicu predstavnicima Britanske poslovne zajednice u Crnoj Gori i predstavnicima nekoliko crnogorskih kompanija zainteresovanih za Britansko tržište na prvom okupljanju Britanskog poslovnog kluba. Ovakvi događaji grade mostove i jačaju trgovinske odnose naših zemalja”, saopšteno je na službenom twitter profilu britanske ambasade.

Fotografije: Ambasada Velike Britanije u Crnoj Gori

https://twitter.com/UKinMontenegro/status/1524723262542032897?s=20&t=bZx2DNHkDJzHM-N8_7G4Dw

post slika

Galerija