Predsjednik opštine Miodrag Kankaraš primio najbolje učenike

18 jun 2010

Sinoć je u  prostoru ljetnjikovca  Buće Lukovića , uz prigodni muzički program  Predsjednik opštine Miodrag Kankaraš primio najbolje učenike osnovnih i srednjih škola sa područja opštine Tivat i učenike koji  su pohađali  srednje škole van opštine Tivat – dobitnike nagrade „ Luča“  i učenike Muzičke škole dobitnike brojnih priznanja na državnim i međunarodnim takmičenjima. Prijemu su  pored  učenika prisustvovali direktori škola, profesori i roditelji djece koji su dobitnici nagrada . Prisutne je pozdravio  Predsjednik opštine  Miodrag Kankaraš i Bosiljka Radonjić sekretar Sekretarijata za upravu i društvene  djelatnosti.

Predsjednik je poželio puno uspjeha  učenicima u daljem školovanju i pri tom istakao da će naš grad uvijek biti uz najbolje, da će im pružiti konkretnu i svesrdnu pomoć da svoje znanje pretoče u konkretna djela na  ponos gradu, sebi i svojim  roditeljima. Najboljim učenicima – dobitnicima nagrada Luča  opština Tivat je dodijela novčanu nagradu u iznosu od po 100 eura. Učenicima  generacije uz novčanu nagradu dodijeljena je  knjiga a učenicima  muzičke škole novčana nagrada  u iznosu od 50 eura.

Svečanost je završila pjesmom hora Muzičke škole .

Tivat 18.06.2010.godine