PREDSJEDNIK SKUPŠTINE OPŠTINE UGOSTIO PREDSTAVNIKE ASOCIJACIJE TURSKIH BIZNISMENA I INVESTITORA CRNE GORE

18 mar 2019

Na zahtjev Asocijacije turskih biznismena i investitora Crne Gore, predsjednik Skupštine opštine Tivat Ivan Novosel je protekle sedmice ugostio predstavnike ove asocijacije na čelu sa predsjednikom Ertać Gugnorom. Tema ovog sastanka bila je upoznavanje sa novoosnovanom Asocijacijom koja ima za cilj povezivanje turskih i crnogorskih firmi, obzirom da je u posljednjih par godina u Crnoj Gori prisutan veliki broj turskih investitora. Opštinu Tivat prepoznali su kao mjesto pogodno za ulaganja i uspostavljanje dobrih odnosa iz ekonomske,političke i kulturne sfere. Kako je na sastanku zaključeno da postoji obostrani interes za saradnju, dogovoreno je da se u narednom perioda ista konkretizuje na način da se povežu privrednici Tivta sa pomenutom Asocijacijom.

post slika