PREDSTAVNICE TIVTA NA MEĐUNARODNOJ DJEČIJOJ LIKOVNOJ KOLINIJI U OPŠTINI KARPOŠ

23 sep 2019

Učenice VII razreda iz OŠ “Drago Milović” iz Tivta  i OŠ “Branko Brinić” iz Radovića, Ivana Živić i Teodora Barbić, sa profesoricom likovne umjetnosti, Milicom Krivokapić,  predstavljale su Tivat na tradicionalnoj Dječijoj likovnoj koloniji “Sv. Pantelejmon”  koja je održana u pobratimskoj opštini Karpoš od 19 do 21. septembra.

Učenice su imale mogućnost da pokažu likovni  talenat i predstave grad i školu kao i da posjete kulturne i prirodne znamenitosti Karpoša. Pored predstavnica Tivta, koloniji su prisustvovali i mladi iz drugih pobratimskih gradova Karpoša:  Vrnjačke Banje, Travnika i Sofije. Za učešće na likovnoj koloniji učesnici su dobili zahvalnice.

Podršku odlasku naših predstavnika, u okviru međunarodne saradnje gradova pobratima Opštine Tivat i Opštine Karpoš, pružio je opštinski Sekretarijat za kulturu i društvene djelatnosti. U ime nadležnog Sekretarijata likovnoj koloniji prisustvovala je sekretarka, mr Dubravka Nikčević.

Radovi

Rad

post slika