PREDSTAVNICI OPŠTINE TIVAT U POSJETI KARPOŠU, RAZMATRANI MODELI SARADNJE

23 sep 2019

Opština Tivat i Opština Karpoš kontinuirano sarađuju već duži niz godina, a tradicionalna Dječija likovna kolonija u Karpošu, u kojoj učestvuju i učenici iz Tivta, bila je povod  da predstavnici Opštine posjete ovu makedonsku opštinu.

Jačanje kapaciteta zaposlenih na različitim poslovima (naročito EU projektima), umrežavanje i razmjena iskustava, konkretna saradnja u oblasti kulture, obrazovanja, sporta, bile su teme radnog sastanka predsjednika opštine Karpoš Stefana Bogoeva i predstavnika Opštine  Tivat. 

U ime Opštine Tivat sastanku su prisustovali: potpredsjednik opštine, Dejan Maslovar, glavna administratorka mr Marija Sijerković, sekretarka za kulturu i društvene djelatnosti mr Dubravka Nikčević, direktor Uprave za inspekcijske poslove, Jovica Stojković i šefica kabineta Blaženka Pajović.

Predsjednik opštine Karpoš, Stefan Bogoev zahvaljujući na posjeti predstavnicima opštine Tivat, izrazio je nadu da će biti u prilici da uzvrati posjetu našoj opštini tokom proslave Dana opštine.

karpos 2

post slika