Prijem predstavnika vojske Crne Gore

10 aug 2010

10.08.2010.

Predsjednik Opštine Miodrag Kankaraš organizovao je danas prijem za predstavnike vojske Crne Gore koji će do kraja avgusta biti upućeni u misiju Evropske unije „Atalanta“ u obalnim vodama Somalije.  

Kao prvi crnogorski predstavnici u misiji EU, - u prisustvu komadanta Mornarice Vojske Crne Gore kapetana bojnog broda Rajka Bulatovića - poručnici korvete Miroslav Radojičić i Goran Đurković kao, i stariji vodnik I klase Dragan Đorđević, u srdačnom razgovoru sa predsjednikom Opštine, istakli su da njihov četvoromjesečni boravak na brodovima inostranih partnera  predstavlja jedinstveno i značajno međunarodno iskustvo iz kojeg planiraju da se vrate bogatiji novim saznanjima značajnim za unapređenje kvaliteta ukupnih reformi u našem sistemu odbrane.

Predsjednik Opštine je predstavnicima vojske uručio prigodne poklone poželjeći im prije svega dobro zdravlje, mirno more i brz povratak svojim porodicama.

Kabinet predsjednika  

post slika