Prijem za delegaciju ragbi kluba “Crvena zvezda”

17 apr 2021

Predsjednik Skupštine opštine Tivat dr Andrija Petković upriličio je prijem za delegaciju ragbi kluba “Crvena zvezda” iz Beograda, koji se nalazi na pripremama u Tivtu.

Izuzetno mi je zadovoljstvo što sam u prilici da pozdravim delegaciju jednog od najvažnijih sportskih društava na ovim prostorima. Vaš dolazak je od velikog značaja za Tivat, koji svoju razvojnu strategiju bazira na turizmu, a sportski turizam je svakako jedna od njegovih najvažnijih grana. Nadam se da ćete iz Tivta prenijeti dobre utiske i da uskoro i ostale ekipe vašeg sportskog društva možemo očekivati u našem gradu. Mi ćemo se potruditi da obezbijedimo adekvatnu infrastrukturu kako bi pružili najbolje moguće uslove sportistima”, rekao je Petković.

Kapiten “Crvene zvede” Stefan Nedeljković naglasio je da su igrači prvu put u Tivtu i zahvalio se na gostoprimstvu: “Zadovoljni smo što smo dobili poziv od južne regije. Sjajno smo ugošćeni i nadam se da ćemo imati priliku da uzvratimo gostoprimstvo, te da će naši susreti postati tradicija”.