Prijem za predstavnike Bokeljske mornarice uoči Dana opštine

16 nov 2023

Uoči 21. novembra Dana opštine Tivat, predsjednik opštine Željko Komnenović upriličio je prijem za delegaciju Bokeljske mornarice Kotor - podružnica Tivat.

Predsjednik tivatske podružnice Marijan Ribica zahvalio se na pozivu i potvrdio spremnost odreda Bokeljske mornarice da učestvuje u svečanostima proslave Dana Tivta. On je predsjedniku opštine poklonio drugo izdanje monografije “Dvanaest vjekova Bokeljske mornarice” i posebno izrazio zahvalnost Opštini Tivat i njenom rukovodstvu na ostvarenoj podršci i saradnji.

Bokeljska mornarica Kotor – podružnica Tivat učestvovaće u svečanom defileu i u tradicionalnoj ceremoniji primopredaje zastave grada ispred zgrade Opštine, a ona je dio proslave još od 1972. godine. Svečani defile centrom grada povodom Dana opštine počeće u 9:30, dok će primopredaja zastave biti izvršena u 9:40. Uslijediće kolo Bokeljske mornarice u 10h na šetalištu Pine.

post slika