NAJAVA: Motivaciona tribina “Biram život“

17 nov 2023

Opština Tivat – Sekretarijat za društvene djelatnosti u saradnji sa NVO “Život sa invaliditetom” organizuje dvodnevnu motivacionu tribinu pod nazivom “Biram život”, sa ciljem podizanja svijesti o važnosti prevencije i ranog otkrivanja karcinoma dojki. Predavač na tribini će biti Jela Mihailović, autorka filma “Moć žene“ i knjige “Život sa invaliditetom“, koja će sa posjetiocima podijeliti lično iskustvo u borbi sa ovom bolesti i liječenjem, te ukazati na značaj psihološke podrške.

Događaj će biti održan u multimedijalnoj sali Opštine Tivat, u subotu i nedjelju /18. i 19.11./ od 17-19 časova, a zainteresovane polaznice imaće priliku da dobiju sve informacije o liječenju, pravima na naknadu koje mogu ostvariti i psihološkim savjetima koji su neophodni svim osobama koje se suočavaju sa karcinomom dojke.

Predstojeća tribina nastavak je aktivnosti nakon obilježavanja Rozog oktobra i uspješne projekcije filma “Moć žene“ u Centru za kulturu.

post slika

Galerija