PRIJEM ZA PRIPADNIKE SLUŽBE ZAŠTITE I SPAŠAVANJA

11 jul 2017

Predsjednica opštine Tivat Snežana Matijević ugostila je danas (utorak, 11. jul) pripadnike Službe zaštite i spašavanja  Opštine Tivat na čelu sa komandirom Zoranom Barbićem, kako bi izrazila svoju zahvalnost i javno pohvalila požrtvovanost i zalaganje koje su pokazali prilikom gašenja velikog požara u Krtolim protekle sedmice.

 

„Lično sam nekoliko puta obišla teren i tamo imala priliku vidjeti koliko je bilo teško, koliko je bilo opasno i koliko je vatra sila sa kojom se iznimno teško boriti. Zahvaljujem Vam na profesionalnosti koju ste pokazali, na hrabrosti i velikom poslu koji je uspješno odrađen“, naglasila je ovom prilikom predsjednica Opštine Tivat.

Pripadnici Službe zaštite i spašavanja ovom su prilikom novčano nagrađeni.

post slika