Privremena obustava saobraćaja u ulici II Dalmatinske zbog organizovanja trke u okviru dječijeg programa TO Tivat

10 jan 2024

Sekretarijat za saobraćaj i stambeno-komunalne djelatnosti Opštine Tivat obavještava javnost da će na osnovu Rješenja br. 16-341/24-UPI-3/1 od 10.01.2024. godine, doći do privremene obustave saobraćaja na javnoj saobraćajnici: u ulici II Dalmatinske (od raskrsnice sa ulicom Palih boraca do raskrsnice sa ulicom 21. Novembra) zbog organizovanja dječije trke uoči održavanja dječijeg programa "U susret Božiću" (koja zbog loših vremenskih uslova nije održana 08.01.2024. godine).

Za vrijeme privremene obustave saobraćaja na navedenom putnom pravcu, saobraćaj će se odvijati alternativnim putnim pravcima, dok će u slučaju potrebe biti omogućen prolaz vozilima za hitne intervencije.

Privremena obustava saobraćaja će trajati od 12:00h do 14:00h, u subotu 13.01.2024. godine.

Građanima zahvaljujemo na razumijevanju i želimo lijep provod.

post slika