PROGRAM NOVEMBARSKIH DANA U TOKU

20 nov 2017

Odigrana predstava Omladinskog kluba Tivat “Kosti nema a kosti lomi”

U sklopu programa “Novembarski dani” Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja i Omladinski klub Tivat, u saradnji sa Knightsbridge Schools predstavili su predstavu “Kosti nema a kosti lomi”. Proteklog petka (17. Novembra) grupa “Veliki” tivatskog Omladinskog kluba izvela je pomenutu predstavu u velikoj sali Centra za kulturu.


Scenario za predstavu su pripremili članovi Omladinskog kluba Saška Gomilanović i Nikola Jevtić, a režiju je uradila stručna saradnica Omladinskog kluba.
Glumili su: Saška Gomilanović, Lejla Vulić, Vasil Vulić, Polina Čečina, Božidarka Čelanović, Jovana Đukić, Marija Perišić, Barbara Davidović, Filip Petrović, Itana Čolaković, Aleksa Balević i Ivana Garbin.
U okviru programa “Novembarski dani” predstava će se igrati i 27. novembra u Domu kultrure “Uroš Rautović” u Radovićima, od 18:00 časova i 29. novembra u Domu kulture “Anton Počanić” u Gradiošnici, od 17:00 časova.

post slika