Program ponovne javne rasprave Na nacrt odluke o naknadi za urbanu sanaciju

10 aug 2021
Ponovna javna rasprava će trajati 15 dana. Javna rasprave će se održati od  10. 08. 2021. godine do 25. 08. 2021. godine. Nacrt odluke će se:
  • - objaviti na internet sajtu Opštine Tivat – www.opstinativat.me
  • - u štampanoj formi učiniti dostupnim svim zainteresovanim građanima u zgradi organa uprave Opštine Tivat – ulazni hol, odnosno u prostorijama Sekretarijata za uređenje prostora, kancelarija broj 5.
Program javne rasprave objaviće se na internet stranici Opštine Tivat i putem  Radio Tivta.

Pozivaju se građani, stručne institucije, zainteresovani organi i organizacije, civilni sektor i drugi da učestvuju u javnoj raspravi.

Primjedbe, predlozi i sugestije dostavljaju se u pisanoj formi do 25.08. 2021. godine: - putem pošte na adresu Opština Tivat, Trg Magnolija 1 - neposredno na pisarnici Opštine Tivat, - na e-mail urbanizam@opstinativat.me

Nadležni Sekretarijat i Direkcija  razmotriće primjedbe, predloge i sugestije učesnika javne rasprave, nakon čega će sačiniti Izvještaj o sprovedenoj javnoj raspravi i isti objaviti na zvaničnoj internet stranici Opštine.

Ponovna odluka o javnoj raspravi - detaljnije

V.D. SEKRETARKA, Milica Manojlović, dipl.ing.arh.