Promjena radnog vremena Opštine Tivat

08 dec 2020

Predsjednik opštine Tivat, Željko Komnenović donio je naredbu o promjeni radnog vremena tivatske lokalne uprave. Radno vrijeme opštine Tivat od srijede 9. decembra, biće od 7:00 do 13:00h. Pisarnica će sa strankama raditi svakog radnog dana u periodu od 8:00 do 11:00h, uz ograničen broj stranaka koje istovremeno borave u službenim prostorijama.

Kako bi se na što manju moguću mjeru sveo rizik od širenja koronavirusa, rad u Opštini je organizovan u smjenama. Napominjemo da Sekretarijat za inspekcijski i komunalni nadzor i Služba zaštite, poslove iz svojih nadležnosti obavljaju redovno.

Pozivamo građane da opštinske organe i službe kontaktiraju putem telefona ili email-a, kako bi bile ispoštovane sve važeće zdravstvene preporuke i epidemiološke mjere.

Sve informacije o radu lokalne uprave Tivta, možete pronaći na: opstinativat.me

post slika