Protokol o sponzorstvu za 2014. godinu

10 apr 2014

Predsjednik opštine Tivat Miodrag Kankaraš i Izvršni direktor kompanije Luštica Development ad, g-din Ihab Mikhael Kamel Iskander, potpisali su danas Protokol o sponzorstvu za 2014-tu godinu. Predmet ovog Protokola je sponzorstvo aktivnostima opštine Tivat u djelu društveno odgovornog poslovanja kompanije Luštica Development AD Tivat, kroz finansijsku podršku djelatnostima organa lokalne uprave, javnih preduzeća, obrazovnih, sportskih i kulturnih ustanova i drugih subjekata na :

 

-    Uređenju i opremanju opštinskih lokaliteta
-    Razvoju obrazovanja, kulture i sporta u opštini Tivat
-    Podršci djelatnostima koje realizuju opštinske socijalne ustanove
-    Drugim aktivnostima od interesa za opštinu

Ukupan iznos predviđenh sredstava za sponzorstvo za 2014-tu godinu iznosi 205.000 EUR.

 post slika