Prva sjednica novoizabranog sastava Skupštine opštine održaće se 28. septembra

21 sep 2020

Predsjednik Skupštine opštine Tivat Ivan Novosel održao je danas konsultativni sastanak sa predstavnicima izbornih lista, koje su osvojile mandate na lokalnim izborima, povodom sazivanja prve sjednice novoizabranog sastava Skupštine opštine Tivat.

Sastanku su prisustvovali: Goran Božović (Goran Božović – Časno i odgovorno za bolji Tivat), Andrija Petković (Bokeški forum – Ljudi Boke znaju), Adrijan Vuksanović (HGI. Svim srcem za Tivat!), Dejan Maslovar (Socijaldemokrate – Ivan Brajović – Tivat mora bolje!), Mirko Kovačević (Koaliciona izborna lista “Narod pobjeđuje”), Siniša Kusovac (Zbog Tivta. Za Tivćane! DPS Milo Đukanović) i Aleksandar Đurović (SDP – Odbranimo grad).

Na sastanku je zaključeno da se prva sjednica novoizabranog sastava Skupštine opštine Tivat održi dana 28. septembra 2020. sa početkom u 10 časova. U skladu sa Poslovnikom o radu Skupštine opštine Tivat, na prvoj sjednici izvršiće se potvrđivanje mandata odbornika na osnovu izvještaja Opštinske izborne komisije i izbor predsjednika Skupštine opštine Tivat.

SLUŽBA SKUPŠTINE OPŠTINE TIVAT