PUZIJADA I TRKA BICIKLIMA NA RIVI PINE

19 apr 2019

U organizaciji Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja opštine Tivat i u saradnji sa tivatskim institucijama, povodom aprila, „Mjeseca zdravlja“, tradicionalno, i ove godine, planirane su u subotu na rivi Pine, sljedeće aktivnosti:

-       u 12. časova Puzijada za bebe , gdje su predviđene i nagrade za “najbrzu bebu u 2019“ ,

-       I Trka biciklima za najmlađe takođe na Pinama

Takođe su tivatske škole I vrtić , pripremile standove “BIRAMO ZDRAVLJE” gdje će se učesnicima I građanima dijeliti voćne poslastice koje su pripremile vrijedne ruke učenika ,nastavnika I Savjeta roditelja.

Prijave su u toku na mail   mladisport@opstinativat.com , na broj telefona 069 342 084 ili u Sekretarijatu za mlade, sport i socijalna pitanja , Opština Tivat , Trg magnolija 1

post slika