Radionica “Šta je vršnjačko nasilje, kako ga prepoznati i koji su modeli djelovanja prilikom pojave istog?”

27 feb 2024

Povodom 28. februara, Međunarodnog dana borbe protiv vršnjačkog nasilja, Savjet roditelja JU OŠ “Drago Milović” uz podršku Opštine Tivat – Sekretarijata za društvene djelatnosti, organizuje radionicu pod nazivom “Šta je vršnjačko nasilje, kako ga prepoznati i koji su modeli djelovanja prilikom pojave istog?”

Sa učesnicima radionice na ovu temu razgovaraće Nada Matković – diplomirani socijalni radnik, psihoterapeut psihoanalitičke orijentacije sa velikim brojem edukacija, radova i projekata iz oblasti mentalnog zdravlja, nasilničkog i prestupničkog ponašanja, Dajana Balić – policijska inspektorka I klase u Odjeljenju bezbjednosti Tivat i Aleksandar Daković – samostalni savjetnik I za prevenciju bolesti zavisnosti u Opštini Tivat.

Radionica će biti održana u srijedu, 28.02.2024. godine u Multimedijalnoj sali Opštine Tivat u 18 časova.

Događaju će prisustvovati učenici starijih razreda osnovnih škola sa područja Tivta, a otvoren je za sve roditelje i zainteresovanu javnost.

post slika